Przejdź do głównej treści

Infolinia 690 590 426 ❕ Darmowa dostawa od 220 zł ❕ Promocje do -40%

Darmowa dostawa od 220 zł 

Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
Przejdź do sekcji Opinie

Zombiaczek T.2 Bez serca

EGMONT

Drugi tom pełnej humoru opowieści grozy o nastoletniej poetce Margotce, która dołączyła do grupy nieumarłych pod wodzą Zombiaczka.Życie po życiu zombi biegnie jak zwykle: a to zjedzą ludzi planujących przerobienie cmentarza na parking, a to zaczną eksperymentować z nowym sposobem chowania zmarłych.

Przejdź do pełnego opisu
Cena 34,99 zł
szt.
Zapytaj o produkt
Czas wysyłki: 3 dni
Udostępnij
Dostawa od 9,00 zł - DHL Punkt Odbioru

Opis produktu

Drugi tom pełnej humoru opowieści grozy o nastoletniej poetce Margotce, która dołączyła do grupy nieumarłych pod wodzą Zombiaczka.

Życie po życiu zombi biegnie jak zwykle: a to zjedzą ludzi planujących przerobienie cmentarza na parking, a to zaczną eksperymentować z nowym sposobem chowania zmarłych. Wszystko to dokumentuje Margotka. Jednak pewnego dnia serce Zombiaczka zdobywa tajemnicza dziewczyna o niebieskiej skórze... Tak zaczynają się dla bohaterów poważne problemy. Aby sytuacja wróciła do normy, będą musieli sięgnąć po drastyczne środki!

Autorami cyklu są dwaj Francuzi: sławny scenarzysta Christophe Cazenove, znany w Polsce z serii "Sisters", "Mali bogowie", "Kasia i jej kot" czy "ZOO wymarłych zwierząt", oraz rysownik William Maury, który wraz z Cazenove'em tworzy bestsellerowe "Sisters".



Autorzy: Christophe Cazenove
Data premiery: 2025-02-12
EAN: 9788328162402
Format: 292x221 mm
Ilość stron: 48
ISBN: 9788328162402
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2025
Wydawnictwo: Egmont