Przejdź do głównej treści

Infolinia 690 590 426 ❕ Darmowa dostawa od 220 zł ❕ Promocje do -40%

Darmowa dostawa od 220 zł 

Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły

Etykiety produktu

  • -20% zniżki
Przejdź do sekcji Opinie

Diabeł ubiera się u Prady

ALBATROS

Bestsellerowa powieść o najbardziej niemożliwej z szefowych. Kiedy za nieodpowiednie szpilki można wylecieć z pracy To nie przesada.

Przejdź do pełnego opisu
39,92 zł
Promocja trwa do 30 listopada 2027
szt.
Zapytaj o produkt
Czas wysyłki: 3 dni
Udostępnij
Dostawa od 9,00 zł - DHL Punkt Odbioru

Opis produktu

Bestsellerowa powieść o najbardziej niemożliwej z szefowych.

Kiedy za nieodpowiednie szpilki można wylecieć z pracy

To nie przesada. Jeśli pracujesz w najważniejszym piśmie modowym, pod okiem najbardziej wpływowej redaktor naczelnej na świecie, musisz się przygotować na presję.

Andrea Sachs wylądowała w pracy, za którą milion dziewczyn dałoby się pokroić. Została asystentką Mirandy Priestly. W redakcji, w której każdy ciuch krzyczy: Prada! Armani! Versace!, w której roi się od wychudzonych modelek i idealnie umięśnionych mężczyzn, Andrea spodziewa się piekła. Ale nie aż takiego.

Od zdobywania przedpremierowych wydruków Harryego Pottera, przez odnajdowanie antyków, które kilka lat temu wpadły szefowej w oko, do serwowania kawy w idealnej temperaturze Andrea jest testowana codziennie.

Podejmuje jednak grę z Diabłem, bo wie, ile może zyskać jeśli przetrwa rok, dostanie pracę w dowolnej gazecie. Pytanie tylko, ile może stracić

Doskonała ekranizacja z Meryl Streep w roli demonicznej redaktor naczelnej kultowego pisma o modzie i z Anne Hathaway jako jej niepokorną asystentką już wkrótce doczeka się kontynuacji Diabeł ubiera się u Prady 2 trafi do kin w 2026 roku.

Rozkosznie zabawna i zjadliwa powieść! - Publishers Weekly



EAN: 9788384390832